Brown County Semi State 2011
10/22/11
     
Results by Timing MD  
Software by ChuckScoreCrossCountry  
     
Boys Varsity Girls Varsity
Boys Varsity
 
Place Bib Number Name School Time Pace
1 1105 Caleb Kerr (12) Evansville North 15:25.0 4:58
2 1064 Carl Smith (12) Bloomington South 15:26.8 4:58
3 1175 Johnnie Guy (12) North Harrison 15:31.0 5:00
4 1030 Connor Sorrells (11) Barr Reeve 15:36.7 5:01
5 1057 Mark Chandler (12) Bloomington South 15:38.5 5:02
6 1252 Tyeson Mundy (12) TH North 15:40.0 5:03
7 1029 Damon Pruett (11) Barr Reeve 15:41.5 5:03
8 1086 Tyler Schickel (12) Evansville Mater Dei 15:44.3 5:04
9 1180 Jonathan Reynolds (11) North Harrison 15:46.7 5:04
10 1218 Joe Trueblood (12) Seymour 15:50.1 5:06
11 1256 Jackson Bertoli (10) TH South 15:52.9 5:06
12 1158 Michael Passmore (11) Mooresville 15:54.3 5:07
13 1056 Curtis Burks (11) Bloomington South 15:55.0 5:07
14 1268 Andrew Kump (12) West Vigo 15:58.3 5:08
15 1044 Andrew Carmin (11) Bloomington North 15:58.9 5:08
16 1188 Alex Newton (11) Perry Central 15:59.1 5:09
17 1033 Arthur Cross-Najafi (11) Bedford North Lawrence 16:01.2 5:09
18 1085 Noah Lutz (12) Evansville Mater Dei 16:08.4 5:12
19 1025 Jeremy Johnson (12) Austin 16:10.4 5:12
20 1099 Brogan Armand (9) Evansville North 16:11.1 5:13
21 1032 Lane Barrett (11) Bedford North Lawrence 16:11.2 5:13
22 1176 Josh Guy (12) North Harrison 16:11.2 5:13
23 1174 Ryan Foster (12) North Harrison 16:13.5 5:13
24 1225 Isaak Haas (11) Silver Creek 16:13.7 5:13
25 1171 Kyle Chesser (12) North Harrison 16:14.8 5:13
26 1155 Leigh Nelson (12) Martinsville 16:15.6 5:14
27 1060 Jordan Huntoon (11) Bloomington South 16:15.8 5:14
28 1244 Justin Clapp (11) TH North 16:18.2 5:15
29 1096 Alec Sievern (11) Evansville Memorial 16:19.7 5:15
30 1189 Aaron Pierrard (9) Perry Central 16:22.2 5:16
31 1201 Skylar Muncy (12) Salem 16:22.6 5:16
32 1178 Jason Head (12) North Harrison 16:22.9 5:16
33 1039 Clayton Orender (12) Bedford North Lawrence 16:28.1 5:18
34 1071 Cody Whipker (10) Brown County 16:29.1 5:18
35 1269 Nathan Kump (12) West Vigo 16:30.0 5:19
36 1043 Aaron Zollman (11) Bedford North Lawrence 16:30.4 5:19
37 1065 Michael Staton (12) Bloomington South 16:30.9 5:19
38 1247 Peter Davis (9) TH North 16:32.6 5:19
39 1161 Andrew Hirsch (11) New Albany 16:32.9 5:19
40 1240 Andrew Staggs (10) South Knox 16:33.6 5:20
41 1195 Cain Parker (11) Pike Central 16:34.2 5:20
42 1048 Sebastian Kagemann (12) Bloomington North 16:34.7 5:20
43 1150 Paul Forler (11) Martinsville 16:37.3 5:21
44 1262 Logan Hambrock (11) TH South 16:38.9 5:21
45 1058 Nick Ehman (11) Bloomington South 16:40.7 5:22
46 1084 Michael Mest (11) Edgewood 16:41.4 5:22
47 1264 Kyle Mullins (11) TH South 16:42.3 5:22
48 1070 Alden Westcott (11) Brown County 16:43.0 5:23
49 1146 Jonah Woods (10) Jennings County 16:43.2 5:23
50 1164 Anthony LaPorte (12) New Albany 16:43.2 5:23
51 1260 Devon Fuson (11) TH South 16:43.7 5:23
52 1173 Daniel Fleace (9) North Harrison 16:44.3 5:23
53 1223 Jason Fruits (11) Silver Creek 16:44.9 5:23
54 1132 Connor Wilson (12) Gibson Southern 16:45.7 5:23
55 1106 Matthew Mills (11) Evansville North 16:47.8 5:24
56 1078 Alex Sanford (11) Castle 16:49.1 5:25
57 1186 Bryce Lain (10) Perry Central 16:49.2 5:25
58 1063 Kaleb Rich-Harris (12) Bloomington South 16:49.6 5:25
59 1170 Adam Togami (12) New Albany 16:50.0 5:25
60 1142 Billy McNicholas (12) Jennings County 16:50.6 5:25
61 1130 Brian Lindauer (12) Forest Park 16:51.6 5:25
62 1115 Jesse Hamilton (12) Floyd Central 16:52.0 5:26
63 1216 Jack Tormoehlen (10) Seymour 16:52.6 5:26
64 1069 Nathen Magallanes (10) Borden 16:52.8 5:26
65 1217 Luke Tormoehlen (12) Seymour 16:56.1 5:27
66 1042 Bryce Williams (12) Bedford North Lawrence 16:58.1 5:28
67 1134 Tyrell Dowdell (11) Jeffersonville 16:58.4 5:28
68 1104 Xavier Johnson (9) Evansville North 16:58.7 5:28
69 1087 Weston Coward (12) Evansville Memorial 17:00.1 5:28
70 1037 Brady Martin (11) Bedford North Lawrence 17:00.4 5:28
71 1133 Nick Mehringer (12) Jasper 17:01.7 5:29
72 1068 Jesse Stanley (10) Boonville 17:05.0 5:30
73 1126 Cody Flamion (10) Forest Park 17:06.3 5:30
74 1111 Adam Guth (10) Evansville Reitz 17:07.4 5:31
75 1214 Ian Hensen (10) Seymour 17:11.3 5:32
76 1242 Brian Resenbeck (12) Springs Valley 17:11.8 5:32
77 1088 Zac Crabtree (10) Evansville Memorial 17:12.7 5:32
78 1211 Ben Franke (12) Seymour 17:13.3 5:32
79 1100 Joshua Backes (10) Evansville North 17:14.5 5:33
80 1229 Evan Strom (11) Silver Creek 17:15.5 5:33
81 1257 Spencer Danielson (9) TH South 17:15.6 5:33
82 1232 Adam Johnson (11) South Knox 17:17.0 5:34
83 1091 Preston French (10) Evansville Memorial 17:17.6 5:34
84 1231 Colton Houchin (9) South Knox 17:20.8 5:35
85 1228 Drew Roberts (11) Silver Creek 17:22.3 5:35
86 1098 Evan Ziebell (12) Evansville Memorial 17:23.0 5:36
87 1234 Garrett Lamb (9) South Knox 17:25.0 5:36
88 1261 Jerad Fuson (10) TH South 17:25.8 5:36
89 1090 Christian Elpers (12) Evansville Memorial 17:28.2 5:37
90 1251 Nathan Moshos (10) TH North 17:29.5 5:38
91 1116 Jarod Hodge (12) Floyd Central 17:29.7 5:38
92 1045 Drew Couper (10) Bloomington North 17:30.2 5:38
93 1219 Raul Varela (12) Seymour 17:30.2 5:38
94 1148 C.J. Cazee (12) Martinsville 17:30.6 5:38
95 1241 Frank Thomas (11) South Knox 17:31.9 5:38
96 1109 Matthew Smith (9) Evansville North 17:32.8 5:39
97 1128 Keith Hurst (11) Forest Park 17:33.3 5:39
98 1191 Abe Schwartz (11) Perry Central 17:35.6 5:40
99 1243 Braden Burk (10) Switzerland County 17:36.3 5:40
100 1183 Nathan Bashor (11) Perry Central 17:36.4 5:40
101 1153 Zach Jones (12) Martinsville 17:36.6 5:40
102 1076 Quentin Pierce (9) Castle 17:37.0 5:40
103 1102 Jonathan Eaton (11) Evansville North 17:37.4 5:40
104 1200 Daniel Mount (11) Salem 17:37.5 5:40
105 1212 Tyler Hatton (10) Seymour 17:37.9 5:40
106 1052 A.J. Schultheis (10) Bloomington North 17:38.0 5:41
107 1168 Jared Santana (12) New Albany 17:40.7 5:41
108 1196 Jared Baird (12) Salem 17:43.5 5:42
109 1141 Mitch McCoy (10) Jennings County 17:43.8 5:42
110 1124 Conner Bolte (10) Forest Park 17:44.6 5:42
111 1125 Trey Dooley (9) Forest Park 17:44.8 5:42
112 1072 Nick Boyd (12) Castle 17:45.4 5:43
113 1265 Scotty Noble (12) TH South 17:47.4 5:43
114 1119 Grant Reynolds (10) Floyd Central 17:48.4 5:44
115 1184 Ivan Bland (12) Perry Central 17:49.2 5:44
116 1233 Brayton Lamb (12) South Knox 17:50.1 5:44
117 1028 Stephen Lang (9) Barr Reeve 17:50.7 5:44
118 1075 Trevor Mullikin (10) Castle 17:51.1 5:45
119 1140 Brett Lykins (12) Jennings County 17:51.6 5:45
120 1123 Gannon Yeaton (11) Floyd Central 17:52.8 5:45
121 1114 Zach Doebbler (10) Floyd Central 17:52.9 5:45
122 1194 Paul Schwartz (11) Perry Central 17:53.2 5:45
123 1254 Caleb Paauwe (9) TH North 17:55.8 5:46
124 1054 Griffin Tichenor (9) Bloomington North 17:59.4 5:47
125 1162 Kyle Hoon (12) New Albany 17:59.8 5:47
126 1147 Cole Cadwell (12) Martinsville 17:59.9 5:47
127 1236 Jarek Page (12) South Knox 18:02.3 5:48
128 1122 Luke Uhl (9) Floyd Central 18:02.9 5:48
129 1207 Connor Williams (11) Salem 18:04.7 5:49
130 1138 Walker Hearne (9) Jennings County 18:07.1 5:50
131 1080 Sam Tanoos (12) Castle 18:07.6 5:50
132 1095 Alex Owen (11) Evansville Memorial 18:08.1 5:50
133 1156 Matt Simmons (12) Martinsville 18:09.9 5:50
134 1026 Jeremy Graber (9) Barr Reeve 18:10.4 5:51
135 1248 William Hubbs (10) TH North 18:11.5 5:51
136 1129 Ben Kitten (11) Forest Park 18:14.0 5:52
137 1074 Joel Garcia (10) Castle 18:16.2 5:53
138 1051 Daniel Olsson (11) Bloomington North 18:17.4 5:53
139 1149 Nick Firsich (9) Martinsville 18:19.5 5:54
140 1167 Kyle Rosenberger (12) New Albany 18:23.9 5:55
141 1144 Nathaniel Staples (11) Jennings County 18:25.6 5:56
142 1159 Addison Gamble (12) New Albany 18:27.7 5:56
143 1081 Luke Welch (11) Castle 18:28.5 5:57
144 1040 Levi Scherschel (11) Bedford North Lawrence 18:29.4 5:57
145 1118 Chad Lawrence (9) Floyd Central 18:32.0 5:58
146 1047 T.J. Higgins (12) Bloomington North 18:33.2 5:58
147 1031 Martin Winkler (10) Barr Reeve 18:34.2 5:59
148 1222 Morgan Davidson (9) Silver Creek 18:34.6 5:59
149 1131 Sean Verkamp (10) Forest Park 18:35.6 5:59
150 1246 Chase Cresgy (10) TH North 18:42.3 6:01
151 1221 Tanner Coots (9) Silver Creek 18:52.8 6:04
152 1206 Kyle Taylor (12) Salem 19:16.1 6:12
153 1202 Ricky Smith (9) Salem 19:17.7 6:12
154 1204 Dustin Soliday (11) Salem 19:45.2 6:21
155 1137 Dustin Follmer (10) Jennings County 19:53.7 6:24
156 1027 Josh Graber (9) Barr Reeve 19:55.8 6:25
157 1227 Tyler Priddy (9) Silver Creek 20:01.1 6:27
Go to Top
Girls Varsity
 
Place Bib Number Name School Time Pace
1 1526 Chanli Mundy (11) TH North 18:30.6 5:57
2 1350 Allison Rollins (9) Evansville North 18:32.9 5:58
3 1345 Maria Mehringer (11) Evansville Memorial 18:36.9 5:59
4 1540 Nikki Thiede (10) TH South 18:43.5 6:01
5 1374 Sienna Crews (9) Heritage Hills 18:49.9 6:03
6 1304 Alex Warzyniak (10) Bloomington South 18:57.2 6:06
7 1421 Ashton Bosler (9) North Harrison 19:04.1 6:08
8 1549 Madison Decker (9) Washington 19:07.3 6:09
9 1511 Tauri Whitton (12) South Knox 19:16.5 6:12
10 1289 Kate Raphael (10) Bloomington North 19:19.6 6:13
11 1403 Ashley Krulik (12) Martinsville 19:19.7 6:13
12 1429 Cathryn Peter (11) Perry Central 19:21.8 6:14
13 1523 Laura Johnson (10) TH North 19:22.5 6:14
14 1409 Phoebe Bauer (11) New Albany 19:27.8 6:16
15 1520 Jessi Conley (10) TH North 19:33.4 6:18
16 1524 Katie Loebker (11) TH North 19:34.5 6:18
17 1544 Taylor Royalty (12) Trinity Lutheran 19:34.6 6:18
18 1373 Shaylyn Ayer (12) Heritage Hills 19:45.4 6:21
19 1516 Sarah Goffinet (12) Tell City 19:48.7 6:22
20 1280 Julie Riggins (12) Bloomfield 19:51.6 6:23
21 1525 Anne Mullican (11) TH North 19:51.6 6:23
22 1341 Claire Ehrensbeck (12) Evansville Memorial 19:52.6 6:24
23 1340 Shannon Effron (10) Evansville Memorial 19:52.8 6:24
24 1510 Rachel Pease (12) South Central 19:54.1 6:24
25 1307 Rose Guingrich (9) Brown County 19:54.4 6:24
26 1298 Karolina Kenney (12) Bloomington South 19:57.0 6:25
27 1528 Mallory Sanders (10) TH North 19:58.1 6:26
28 1308 Hope Lockman (12) Brownstown Central 20:02.7 6:27
29 1359 Alyssa Moore (11) Floyd Central 20:02.8 6:27
30 1539 Rachel Stephens (11) TH South 20:04.2 6:28
31 1346 Sarah Wargel (10) Evansville Memorial 20:04.8 6:28
32 1305 Emily Edwards Burkes (11) Boonville 20:05.8 6:28
33 1512 Aubrey Main (9) Southridge 20:07.1 6:28
34 1436 Sydney Calhoun (9) Salem 20:14.2 6:31
35 1297 Veronica Fickel (9) Bloomington South 20:15.6 6:31
36 1367 Jordyn Milheiser (9) Gibson Southern 20:16.4 6:31
37 1402 Kelsey Kluesner (12) Martinsville 20:16.4 6:31
38 1299 Alexis Lewandowski (9) Bloomington South 20:17.2 6:32
39 1293 Ali Burt (9) Bloomington South 20:18.0 6:32
40 1521 Emily Cotterman (12) TH North 20:20.0 6:33
41 1398 Gabby Nay (10) Madison 20:20.4 6:33
42 1537 Katie Schmidt (10) TH South 20:21.0 6:33
43 1290 Christine Sparks (11) Bloomington North 20:23.6 6:34
44 1377 Kiersten Kennedy (12) Heritage Hills 20:25.1 6:34
45 1508 Brittany Sharp (10) Silver Creek 20:25.8 6:34
46 1349 Hannah Greathouse (11) Evansville North 20:31.6 6:36
47 1454 Zoey Johnson (10) Seymour 20:33.9 6:37
48 1294 Alex Comingore (9) Bloomington South 20:35.6 6:37
49 1505 Rachel Clemons (12) Silver Creek 20:37.7 6:38
50 1295 Lainey Derheimer (10) Bloomington South 20:38.5 6:38
51 1368 Courtney Naas (11) Gibson Southern 20:40.3 6:39
52 1319 Haley Cobbs (9) Evansville Harrison 20:41.1 6:39
53 1393 Shelby Mullen (12) Jasper 20:41.9 6:39
54 1410 Rachel Bowden (10) New Albany 20:47.0 6:41
55 1434 Jessica Theis (9) Perry Central 20:47.1 6:41
56 1515 Robin Furnish (10) Switzerland County 20:49.6 6:42
57 1442 Ashley Malloy (12) Salem 20:50.5 6:42
58 1329 Emily Blankenberger (10) Evansville Mater Dei 20:50.7 6:42
59 1422 Natalie Hollensead (9) North Harrison 20:52.5 6:43
60 1446 Madison Smith (9) Salem 20:53.5 6:43
61 1351 Baylee Balgeman (10) Floyd Central 20:54.6 6:44
62 1306 Kate Henrickson (10) Boonville 20:59.8 6:45
63 1285 Hanna Landrey (11) Bloomington North 21:00.7 6:46
64 1383 Annastacia Sumbles (10) Heritage Hills 21:02.6 6:46
65 1320 Maggie Ethridge (10) Evansville Harrison 21:04.2 6:47
66 1277 Danielle Page (10) Bedford North Lawrence 21:05.0 6:47
67 1431 Marie Schwartz (9) Perry Central 21:05.6 6:47
68 1353 Zoe Doebbler (10) Floyd Central 21:06.3 6:47
69 1538 Natalie Shanks (9) TH South 21:08.7 6:48
70 1412 Rachel Geveden (9) New Albany 21:09.3 6:48
71 1274 Alexzandra Guthrie (10) Bedford North Lawrence 21:09.4 6:48
72 1352 Jamie Bierman (10) Floyd Central 21:09.9 6:48
73 1339 Emily Bromm (10) Evansville Memorial 21:10.7 6:49
74 1507 Mackenzie Crouch (9) Silver Creek 21:11.2 6:49
75 1397 Katelynne Dickerson (12) Jennings County 21:11.5 6:49
76 1389 Regen Foote (12) Jasper 21:11.6 6:49
77 1344 Sarah Hodge (12) Evansville Memorial 21:12.6 6:49
78 1411 Lindsay Duffy (12) New Albany 21:13.8 6:50
79 1404 Brittany Miller (10) Martinsville 21:15.9 6:50
80 1533 Sami Holmes (10) TH South 21:17.2 6:51
81 1413 Rose Kaforski (9) New Albany 21:19.9 6:52
82 1513 Cass Lawson (10) Southwest Hanover 21:20.5 6:52
83 1318 Brianna Norris (10) Corydon Central 21:22.9 6:53
84 1529 Stacey Beckman (12) TH South 21:23.6 6:53
85 1453 Madison Hays (9) Seymour 21:23.6 6:53
86 1509 Maggie Shields (9) Silver Creek 21:23.6 6:53
87 1514 Savannah Reuda (9) Southwest Hanover 21:26.6 6:54
88 1457 Alicia Pollert (11) Seymour 21:28.4 6:55
89 1390 Hayley Hildenbrand (11) Jasper 21:29.0 6:55
90 1418 Corinn Mundy (10) New Albany 21:29.3 6:55
91 1336 Eva Traylor (9) Evansville Mater Dei 21:29.3 6:55
92 1328 Amanda Blankenberger (9) Evansville Mater Dei 21:31.0 6:56
93 1408 Toni Waddell (9) Mount Vernon 21:34.2 6:56
94 1542 Erika Horton (11) Trinity Lutheran 21:37.6 6:57
95 1407 Shelby Sonnega (11) Martinsville 21:39.3 6:58
96 1283 Leigh Dukeman (11) Bloomington North 21:39.4 6:58
97 1366 Taylor Kiesel (9) Gibson Southern 21:40.0 6:58
98 1419 Temple Ricke (10) New Albany 21:42.4 6:59
99 1534 Nicole Howe (10) TH South 21:48.0 7:01
100 1400 Jessica Craven (10) Martinsville 21:48.3 7:01
101 1309 Ivy Altheide (9) Castle 21:49.7 7:01
102 1405 Angel Rito (11) Martinsville 21:50.1 7:02
103 1440 Kyla Lathon (9) Salem 21:50.6 7:02
104 1360 Cassie Nale (9) Floyd Central 21:50.9 7:02
105 1334 Amanda Herrmann (9) Evansville Mater Dei 21:51.9 7:02
106 1386 Sydney Berger (10) Jasper 21:52.3 7:02
107 1343 Samantha Ford (12) Evansville Memorial 21:53.6 7:03
108 1445 Kayla Smith (11) Salem 21:54.0 7:03
109 1392 Jennifer Lynn (11) Jasper 21:54.9 7:03
110 1281 Arianna Botik-Reeves (10) Bloomington North 21:55.6 7:03
111 1272 Courtney Crane (12) Bedford North Lawrence 21:55.9 7:03
112 1288 Ali Ohslund (10) Bloomington North 21:56.0 7:04
113 1354 Lacy Emerson (11) Floyd Central 21:58.3 7:04
114 1545 Danielle Shelley (10) Trinity Lutheran 21:59.8 7:05
115 1371 Allyson Schneider (9) Gibson Southern 22:02.3 7:05
116 1284 Erin Horning (12) Bloomington North 22:04.5 7:06
117 1435 Megan Thomas (9) Perry Central 22:06.9 7:07
118 1546 Brittaney Vondielingen (10) Trinity Lutheran 22:08.6 7:07
119 1425 Jessica Foster (12) Perry Central 22:09.7 7:08
120 1361 Katie Perkins (12) Floyd Central 22:10.4 7:08
121 1423 Kelsey Smith (10) Paoli 22:14.6 7:09
122 1456 Mariah Lewis (9) Seymour 22:14.9 7:09
123 1433 Susan Schwartz (12) Perry Central 22:16.7 7:10
124 1326 Cathy Troyer (10) Evansville Harrison 22:23.7 7:12
125 1441 Megan Law (10) Salem 22:27.3 7:14
126 1311 Becca Brake (11) Castle 22:27.4 7:14
127 1330 Kendra Blankenberger (10) Evansville Mater Dei 22:29.7 7:14
128 1503 Jessica Backherms (9) Silver Creek 22:30.0 7:15
129 1432 Rosa Schwartz (10) Perry Central 22:30.1 7:15
130 1501 Taylor Spivey (10) Seymour 22:33.1 7:15
131 1275 Hanna Guthrie (12) Bedford North Lawrence 22:33.8 7:15
132 1543 Allison Posey (10) Trinity Lutheran 22:35.7 7:16
133 1449 Alexis Beed (10) Seymour 22:36.2 7:16
134 1312 Lauren Gilkey (11) Castle 22:38.3 7:17
135 1270 Lauren Boshears (10) Bedford North Lawrence 22:38.5 7:17
136 1372 Katerina Sparks (10) Gibson Southern 22:43.0 7:19
137 1382 Stephanie Schaefer (10) Heritage Hills 22:48.1 7:20
138 1370 Shelby Rose (9) Gibson Southern 22:53.7 7:22
139 1317 Kathryn Wallisch (9) Castle 22:55.9 7:23
140 1381 Savannah Mundy (11) Heritage Hills 23:03.1 7:25
141 1314 Rachael Rosebrock (11) Castle 23:04.8 7:25
142 1395 Ashley Rogers (11) Jasper 23:05.4 7:26
143 1363 Halee Baehl (11) Gibson Southern 23:05.6 7:26
144 1391 Savannah Kerstiens (9) Jasper 23:05.6 7:26
145 1547 Allison Voss (10) Trinity Lutheran 23:06.2 7:26
146 1541 Haley Couch (10) Trinity Lutheran 23:19.5 7:30
147 1401 Gracie Elliott (11) Martinsville 23:45.0 7:39
148 1450 Maria Garcia (10) Seymour 23:53.6 7:41
149 1316 Kitty Taylor (10) Castle 23:56.0 7:42
150 1322 Andrea Labrada (10) Evansville Harrison 24:04.0 7:45
151 1331 Katie Duncan (11) Evansville Mater Dei 24:05.7 7:45
152 1327 Kindrea Wilson (10) Evansville Harrison 24:06.5 7:45
153 1325 Courtney Snyder (10) Evansville Harrison 24:08.1 7:46
154 1313 Kourtney Klaus (10) Castle 24:16.2 7:49
155 1332 Kristen Hahn (10) Evansville Mater Dei 24:24.2 7:51
156 1279 Morgan Watkins (10) Bedford North Lawrence 24:29.9 7:53
157 1439 Ashley Fleenor (9) Salem 24:32.4 7:54
158 1384 Nikki Welch (10) Heritage Hills 25:14.5 8:07
159 1276 Sierra McGinness (11) Bedford North Lawrence 26:55.2 8:40
160 1504 Paris Brock (9) Silver Creek 27:11.7 8:45