IHSAA Championship Meet

Hy-Tek's MEET MANAGER 11:32 AM 2/8/2004 Page 1

 

 

 

 

 

 

 

IHSAA Girls High Sectional Avon - 2/5/2004 to 2/7/2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004 IHSAA Girls Sectionals at Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avon High School

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Results

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Place

 

School

 

Points

 

1

 

Pike

 

PIKE

 

345

 

 

 

 

 

2

 

Avon

 

AVON

 

262

 

 

 

 

 

3

 

Plainfield

 

PFLD

 

230

 

 

 

 

 

4

 

Brownsburg

 

BBURG

 

172

 

 

 

 

 

5

 

Ben Davis

 

BENDA

 

143

 

 

 

 

 

6

 

Tri-West High School

 

TRI-W

 

67

 

 

 

 

 

7

 

Danville Community

 

DANV

 

62

 

 

 

 

 

8

 

Decatur Central

 

DECAA

 

45

 

 

 

 

 

9

 

Cascade

 

CASC

 

23

 

 

 

 

 

10

 

Speedway

 

SPDWY

 

21

 

 

 

 

 

11

 

Indianapolis Scecina Memorial

 

ISCEC

 

14

 

 

 

 

 

12

 

Indianapolis Cardinal Ritter

 

IRITT

 

8

 

 

 

 

 

Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Pike

 

 

1:57.96

 

1:54.51

 

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Miller, Laura 10

2) Mills, Abigail 9

3) Nielsen, Cassie 10

4) Kubacki, Rachel 10

 

 

 

2

 

Plainfield

 

 

2:01.11

 

1:58.39

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Jay, Jenna 12

2) Orner, Kendra 11

3) Mohler, Elizabeth 9

4) Rietz, Kristin 11

 

 

 

3

 

Ben Davis

 

 

2:01.40

 

1:59.69

 

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Feasby, Sheena 11

2) Knop, Kristina 11

3) Rafferty, Kelly 10

4) Schaefer, Amy 12

 

 

 

4

 

Brownsburg

 

 

2:04.46

 

2:02.95

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Crane, Bethany 10

2) Schenkel, Katie 12

3) Tate, Crystal 9

4) Stout, Ashley 9

 

 

 

5

 

Avon

 

 

2:05.01

 

2:04.36

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Miller, Amanda 11

2) Southwood, Julie 11

3) Heeger, Michelle 10

4) Asdale, Ashley 11

 

 

 

6

 

Tri-West High School

 

 

2:09.88

 

2:08.29

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Sankey, Ashley 10

2) Alexander, Kelsey 12

3) Hensley, Tabby 10

4) Kish, Marissa 10

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Danville Community

 

 

2:12.18

 

2:10.26

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Robbins, Alissa 10

2) Stahlhut, Laura 11

3) Neilson, Bonnie 12

4) Dale, Rachel 9

 

 

 

8

 

Decatur Central

 

 

2:12.97

 

2:12.65

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) O'Brien, Aston 10

2) Koch, Ellen 11

3) Bullock, Jessica 12

4) Latullippe, Kelsi 9

 

 

 

9

 

Cascade

 

 

2:17.81

 

2:17.42

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Rosenbalm, Traci 10

2) Schend, Rachel 9

3) Smith, Cortnaye 10

4) Smith, Ryanne 9

 

 

 

10

 

Speedway

 

 

2:27.36

 

2:20.48

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Suffel, Michelle 9

2) Beeler, Shelby 10

3) Phillips, Katie 12

4) Collins, Chelsey 10

 

 

 

11

 

Indianapolis Scecina Memorial

 

 

2:22.61

 

2:21.94

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Boyle, Katlin 9

2) Bond, Sarah 11

3) McCampbell, Seirra 12

4) Braun, Laura 10

 

 

 

12

 

Indianapolis Cardinal Ritter

 

 

2:32.66

 

2:28.83

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Ivers, Emily 10

2) Dewes, Rachel 12

3) Cahill, Deanna 12

4) Mauser, Megan 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Pike

 

 

1:56.55

 

1:57.96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Kubacki, Rachel 10

2) Mills, Abigail 9

3) Nielsen, Cassie 10

4) Meadors, Emily 9

 

 

 

2

 

Plainfield

 

 

2:00.30

 

2:01.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Jay, Jenna 12

2) Orner, Kendra 11

3) Mohler, Elizabeth 9

4) Rietz, Kristin 11

 

 

 

3

 

Ben Davis

 

 

2:03.40

 

2:01.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Feasby, Sheena 11

2) Knop, Kristina 11

3) Rafferty, Kelly 10

4) Schaefer, Amy 12

 

 

 

4

 

Brownsburg

 

 

2:02.78

 

2:04.46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Crane, Bethany 10

2) Schenkel, Katie 12

3) Tate, Crystal 9

4) Stout, Ashley 9

 

 

 

5

 

Avon

 

 

2:03.25

 

2:05.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Miller, Amanda 11

2) Southwood, Julie 11

3) Heeger, Michelle 10

4) Asdale, Ashley 11

 

 

 

6

 

Tri-West High School

 

 

2:11.12

 

2:09.88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Sankey, Ashley 10

2) Alexander, Kelsey 12

3) Hensley, Tabby 10

4) Kish, Marissa 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Danville Community

 

 

2:10.42

 

2:12.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Robbins, Alissa 10

2) Stahlhut, Laura 11

3) Neilson, Bonnie 12

4) Dale, Rachel 9

 

 

 

8

 

Decatur Central

 

 

2:14.27

 

2:12.97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) O'Brien, Aston 10

2) Koch, Ellen 11

3) Bullock, Jessica 12

4) Latullippe, Kelsi 9

 

 

 

9

 

Cascade

 

 

2:16.20

 

2:17.81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Rosenbalm, Traci 10

2) Schend, Rachel 9

3) Smith, Cortnaye 10

4) Smith, Ryanne 9

 

 

 

10

 

Indianapolis Scecina Memorial

 

 

2:28.90

 

2:22.61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Boyle, Katlin 9

2) Bond, Sarah 11

3) McCampbell, Seirra 12

4) Lazzell, Emily 11

 

 

 

Preliminaries ... (Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay)

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Speedway

 

 

2:21.18

 

2:27.36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Suffel, Michelle 9

2) Beeler, Shelby 10

3) Reed, Alycia 11

4) Collins, Chelsey 10

 

 

 

12

 

Indianapolis Cardinal Ritter

 

 

2:36.08

 

2:32.66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Ivers, Emily 10

2) Dewes, Rachel 12

3) Cahill, Deanna 12

4) Mauser, Megan 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 2 Girls 200 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Mills, Kate

12

 

Pike

2:01.84

 

1:59.45

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Frizzell, Angie

10

 

Avon

2:07.21

 

2:04.33

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Crane, Bethany

10

 

Brownsburg

2:09.88

 

2:06.55

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Mitchell, Sarah

10

 

Pike

2:09.98

 

2:09.22

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Whitfield, Erin

12

 

Plainfield

2:12.05

 

2:11.89

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Asdale, Ashley

11

 

Avon

2:10.93

 

2:16.36

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Duncan, Stacy

11

 

Ben Davis

2:13.68

 

2:13.53

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

McNaughton, Christina

11

 

Brownsburg

2:15.36

 

2:14.19

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Pimentel-Gannon, Veronica

12

 

Pike

2:18.85

 

2:14.58

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Lord, Danielle

12

 

Plainfield

2:15.02

 

2:15.04

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Amschler, Laura

10

 

Avon

2:13.24

 

2:17.11

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Bayt, Christine

12

 

Ben Davis

2:17.17

 

2:18.13

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 2 Girls 200 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Mills, Kate

12

 

Pike

2:03.95

 

2:01.84

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Frizzell, Angie

10

 

Avon

2:05.07

 

2:07.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Crane, Bethany

10

 

Brownsburg

2:05.52

 

2:09.88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Mitchell, Sarah

10

 

Pike

2:14.88

 

2:09.98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Asdale, Ashley

11

 

Avon

2:14.87

 

2:10.93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Whitfield, Erin

12

 

Plainfield

2:11.10

 

2:12.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Amschler, Laura

10

 

Avon

2:15.49

 

2:13.24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Duncan, Stacy

11

 

Ben Davis

2:17.20

 

2:13.68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Lord, Danielle

12

 

Plainfield

2:17.90

 

2:15.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

McNaughton, Christina

11

 

Brownsburg

2:14.82

 

2:15.36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Bayt, Christine

12

 

Ben Davis

2:21.72

 

2:17.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Pimentel-Gannon, Veronica

12

 

Pike

2:17.08

 

2:18.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Putnam, Aaryn

10

 

Brownsburg

2:24.54

 

2:19.44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Russo, Marlene

11

 

Cascade

2:18.50

 

2:19.65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

DiFrancia, Sadie

12

 

Ben Davis

2:24.29

 

2:21.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Laughlin, Emily

11

 

Plainfield

2:20.30

 

2:23.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Braun, Laura

10

 

Indianapolis Scecina Memorial

2:33.90

 

2:23.97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Wilson, Kathy

11

 

Speedway

2:22.96

 

2:24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Suffel, Michelle

9

 

Speedway

2:21.18

 

2:24.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Harris, Amanda

10

 

Tri-West High School

2:21.75

 

2:25.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Wingate, Andrea

11

 

Decatur Central

2:26.75

 

2:26.34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Stahlhut, Laura

11

 

Danville Community

2:25.72

 

2:27.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Zarse, Brittany

11

 

Decatur Central

2:29.31

 

2:28.92

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries ... (Event 2 Girls 200 Yard Freestyle)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Dale, Rachel

9

 

Danville Community

2:23.62

 

2:32.47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Edwards, Amber

10

 

Tri-West High School

2:30.73

 

2:33.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Lentz, Megan

11

 

Cascade

2:33.25

 

2:36.27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Lentz, Jessy

9

 

Cascade

2:34.30

 

2:36.71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

Sloan, Kassie

12

 

Tri-West High School

2:29.92

 

2:36.94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

 

White, Anatasia

10

 

Danville Community

2:40.16

 

2:39.53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

Weber, Aubrey

10

 

Indianapolis Cardinal Ritter

2:49.47

 

2:43.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

 

O'Connor, Lisa

10

 

Indianapolis Cardinal Ritter

3:01.50

 

2:45.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

 

Turner, Krista

11

 

Speedway

3:02.34

 

3:00.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

 

Cunningham, Carrie

11

 

Indianapolis Scecina Memorial

2:58.70

 

3:03.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

 

Ellington, Amber

9

 

Decatur Central

3:07.21

 

3:11.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

 

Kelly, Crystal

12

 

Indianapolis Scecina Memorial

3:54.70

 

3:29.99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 3 Girls 200 Yard IM

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Tate, Crystal

9

 

Brownsburg

2:18.73

 

2:17.69

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Nielsen, Cassie

10

 

Pike

2:23.67

 

2:20.49

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Mohler, Elizabeth

9

 

Plainfield

2:26.38

 

2:22.86

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Knop, Kristina

11

 

Ben Davis

2:26.65

 

2:25.49

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Heeger, Michelle

10

 

Avon

2:27.31

 

2:26.56

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Osanai, Erina

11

 

Pike

2:32.23

 

2:32.54

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

McGowan, Melanie

9

 

Plainfield

2:37.73

 

2:36.45

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Nommay, Jordan

10

 

Pike

2:38.13

 

2:36.78

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Micich, Allison

9

 

Ben Davis

2:39.85

 

2:38.56

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Robbins, Alissa

10

 

Danville Community

2:41.92

 

2:40.89

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Wyant, Laura

11

 

Avon

2:40.74

 

2:41.73

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Southwood, Julie

11

 

Avon

2:41.22

 

2:42.11

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 3 Girls 200 Yard IM

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Tate, Crystal

9

 

Brownsburg

2:16.89

 

2:18.73

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Nielsen, Cassie

10

 

Pike

2:23.38

 

2:23.67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Mohler, Elizabeth

9

 

Plainfield

2:23.90

 

2:26.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Knop, Kristina

11

 

Ben Davis

2:28.71

 

2:26.65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Heeger, Michelle

10

 

Avon

2:27.81

 

2:27.31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Osanai, Erina

11

 

Pike

2:37.21

 

2:32.23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

McGowan, Melanie

9

 

Plainfield

2:38.40

 

2:37.73

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Nommay, Jordan

10

 

Pike

2:39.52

 

2:38.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Micich, Allison

9

 

Ben Davis

2:43.07

 

2:39.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Wyant, Laura

11

 

Avon

2:48.37

 

2:40.74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Southwood, Julie

11

 

Avon

2:40.07

 

2:41.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Robbins, Alissa

10

 

Danville Community

2:39.62

 

2:41.92

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Chew, Clara

11

 

Ben Davis

2:42.72

 

2:42.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Shaw, Emily

9

 

Brownsburg

2:42.68

 

2:42.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Wagoner, Christie

10

 

Plainfield

2:40.70

 

2:43.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries ... (Event 3 Girls 200 Yard IM)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Sankey, Ashley

10

 

Tri-West High School

2:41.23

 

2:44.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Grimm, Lucy

9

 

Brownsburg

2:41.32

 

2:46.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Louden, Krystle

11

 

Tri-West High School

2:46.53

 

2:47.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Belcher, Caitlin

10

 

Danville Community

2:48.62

 

2:49.96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Baldwin, Brittany

9

 

Danville Community

2:52.05

 

2:51.32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Terrell, Jessi

10

 

Tri-West High School

3:10.73

 

3:05.91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Smith, Cortnaye

10

 

Cascade

2:59.80

 

3:05.91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Dewes, Rachel

12

 

Indianapolis Cardinal Ritter

3:11.70

 

3:14.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Wheeler, Rebecca

10

 

Indianapolis Scecina Memorial

3:40.40

 

3:20.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Runner, Nikki

11

 

Indianapolis Scecina Memorial

3:31.70

 

3:20.96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Reed, Alycia

11

 

Speedway

3:08.59

 

3:21.47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Wilson, Laura

9

 

Speedway

3:45.34

 

3:39.53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Schend, Rachel

9

 

Cascade

2:59.95

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 4 Girls 50 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Keevil, Megan

12

 

Pike

25.31

 

24.94

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Larkin, Shelby

11

 

Avon

25.66

 

25.29

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Mills, Abigail

9

 

Pike

26.24

 

25.72

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Larkin, Kelsey

10

 

Avon

26.23

 

25.77

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Rietz, Kristin

11

 

Plainfield

26.70

 

26.42

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Schaefer, Amy

12

 

Ben Davis

26.72

 

26.83

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Jay, Jenna

12

 

Plainfield

26.87

 

26.60

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Kish, Marissa

10

 

Tri-West High School

27.35

 

27.15

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Feasby, Sheena

11

 

Ben Davis

27.71

 

27.71

 

3

 

.

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Dyke, Kayla

10

 

Ben Davis

28.25

 

27.71

 

3

 

.

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Hensley, Tabby

10

 

Tri-West High School

27.89

 

28.28

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Meadors, Emily

9

 

Pike

27.79

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 4 Girls 50 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Keevil, Megan

12

 

Pike

25.72

 

25.31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Larkin, Shelby

11

 

Avon

25.97

 

25.66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Larkin, Kelsey

10

 

Avon

26.63

 

26.23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Mills, Abigail

9

 

Pike

26.27

 

26.24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Rietz, Kristin

11

 

Plainfield

26.70

 

26.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Schaefer, Amy

12

 

Ben Davis

27.23

 

26.72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Jay, Jenna

12

 

Plainfield

27.20

 

26.87

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Kish, Marissa

10

 

Tri-West High School

26.92

 

27.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Feasby, Sheena

11

 

Ben Davis

27.89

 

27.71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Meadors, Emily

9

 

Pike

27.58

 

27.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Hensley, Tabby

10

 

Tri-West High School

27.86

 

27.89

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Dyke, Kayla

10

 

Ben Davis

27.92

 

28.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Fishel, Natalie

9

 

Plainfield

28.30

 

28.31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Schenkel, Katie

12

 

Brownsburg

27.59

 

28.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries ... (Event 4 Girls 50 Yard Freestyle)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Stout, Shay

10

 

Brownsburg

27.33

 

28.43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Smith, Ryanne

9

 

Cascade

27.97

 

28.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Singleton, Jessie

10

 

Brownsburg

28.69

 

29.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Sears, Brogan

9

 

Speedway

29.67

 

29.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Maraldo, Jessie

11

 

Avon

NT

 

29.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Compton, Brittany

9

 

Decatur Central

28.89

 

29.62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Alexander, Kelsey

12

 

Tri-West High School

29.47

 

29.64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Hasz, Amanda

12

 

Speedway

29.00

 

29.99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Hammons, Tara

12

 

Danville Community

30.58

 

31.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Bernhardt, Tarrah

12

 

Cascade

31.30

 

31.93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Eller, Casey

9

 

Cascade

33.63

 

32.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Trauschke, Stephanie

12

 

Danville Community

32.54

 

34.49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Moore, Rachel

12

 

Speedway

35.86

 

34.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

O'Connor, Lisa

10

 

Indianapolis Cardinal Ritter

35.12

 

35.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

 

Ellington, Amber

9

 

Decatur Central

38.23

 

36.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

Emrich, Marissa

9

 

Indianapolis Scecina Memorial

35.60

 

36.81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

 

Williams, Sonya

10

 

Decatur Central

38.74

 

38.26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

 

Mitchel, Ashley

10

 

Indianapolis Scecina Memorial

36.90

 

38.32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

 

Hadden, Katelyn

9

 

Indianapolis Cardinal Ritter

38.80

 

38.94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

 

Youngblood, Rachel

9

 

Indianapolis Scecina Memorial

41.10

 

41.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

 

Price, Collenn

9

 

Indianapolis Cardinal Ritter

47.35

 

46.63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 5 Girls 1 mtr Diving

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Semis Score

 

Finals Score

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Purkiser, Kayla

10

 

Plainfield

285.10

 

403.80

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Alenduff, Addie

10

 

Pike

278.05

 

384.00

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Claycomb, Melissa

12

 

Pike

258.50

 

358.60

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Chisholm, Kelsey

10

 

Brownsburg

249.95

 

335.90

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Clark, Carlene

10

 

Avon

246.10

 

317.85

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Boyd, Ariel

10

 

Ben Davis

206.90

 

305.75

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Motta, Kayla

11

 

Avon

216.55

 

294.75

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Alexander, Kara

11

 

Tri-West High School

223.55

 

285.05

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Latullippe, Kelsi

9

 

Decatur Central

221.85

 

258.85

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Ainsworth, Brittni

10

 

Plainfield

179.80

 

255.85

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Werner, Jaclin

9

 

Pike

185.70

 

254.15

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Collins, Chelsey

10

 

Speedway

181.60

 

253.80

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 5 Girls 1 mtr Diving

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Score

 

Semis Score

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semi-Finals

 

 

 

 

 

 

1

 

Purkiser, Kayla

10

 

Plainfield

171.50

 

285.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Alenduff, Addie

10

 

Pike

181.60

 

278.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Claycomb, Melissa

12

 

Pike

157.80

 

258.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Chisholm, Kelsey

10

 

Brownsburg

166.05

 

249.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Clark, Carlene

10

 

Avon

153.45

 

246.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Alexander, Kara

11

 

Tri-West High School

149.30

 

223.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Latullippe, Kelsi

9

 

Decatur Central

148.55

 

221.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Motta, Kayla

11

 

Avon

140.15

 

216.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semi-Finals ... (Event 5 Girls 1 mtr Diving)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Score

 

Semis Score

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Boyd, Ariel

10

 

Ben Davis

162.70

 

206.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Werner, Jaclin

9

 

Pike

115.10

 

185.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Collins, Chelsey

10

 

Speedway

124.80

 

181.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Ainsworth, Brittni

10

 

Plainfield

114.35

 

179.80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Newby, Kaylee

10

 

Brownsburg

105.00

 

178.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Stout, Ashley

9

 

Brownsburg

111.90

 

177.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Carlucci, Kaitlin

11

 

Plainfield

106.85

 

169.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Winick, Jennifer

11

 

Avon

96.75

 

132.65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 5 Girls 1 mtr Diving

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

 

 

Prelim Score

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Alenduff, Addie

10

 

Pike

NT

 

181.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Purkiser, Kayla

10

 

Plainfield

NT

 

171.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Chisholm, Kelsey

10

 

Brownsburg

NT

 

166.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Boyd, Ariel

10

 

Ben Davis

NT

 

162.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Claycomb, Melissa

12

 

Pike

NT

 

157.80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Clark, Carlene

10

 

Avon

NT

 

153.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Alexander, Kara

11

 

Tri-West High School

NT

 

149.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Latullippe, Kelsi

9

 

Decatur Central

NT

 

148.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Motta, Kayla

11

 

Avon

NT

 

140.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Collins, Chelsey

10

 

Speedway

NT

 

124.80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Werner, Jaclin

9

 

Pike

NT

 

115.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Ainsworth, Brittni

10

 

Plainfield

NT

 

114.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Stout, Ashley

9

 

Brownsburg

NT

 

111.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Carlucci, Kaitlin

11

 

Plainfield

NT

 

106.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Newby, Kaylee

10

 

Brownsburg

NT

 

105.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Winick, Jennifer

11

 

Avon

NT

 

96.75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Wilson, Hannah

9

 

Danville Community

NT

 

82.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 6 Girls 100 Yard Butterfly

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Tate, Crystal

9

 

Brownsburg

1:03.26

 

1:01.73

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Nielsen, Cassie

10

 

Pike

1:03.99

 

1:02.30

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Heeger, Michelle

10

 

Avon

1:05.48

 

1:05.60

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Hottman, Aly

11

 

Plainfield

1:07.17

 

1:05.69

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Neilson, Bonnie

12

 

Danville Community

1:07.16

 

1:06.85

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Phillips, Lauren

12

 

Brownsburg

1:07.72

 

1:08.15

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Meadors, Emily

9

 

Pike

1:11.31

 

1:08.47

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Rader, Katyln

10

 

Brownsburg

1:10.09

 

1:08.53

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Rafferty, Kelly

10

 

Ben Davis

1:09.88

 

1:09.90

 

4