IHSAA Championship Meet

Hy-Tek's MEET MANAGER 11:31 AM 2/8/2004 Page 1

 

 

 

 

 

 

 

IHSAA Girls High Sectional Bloomington South - 2/5/2004 to 2/7/2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004 IHSAA Girls Sectionals at Bloomington So

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloomington High School South

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Results

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Place

 

School

 

Points

 

1

 

Bloomington North

 

BLNOR

 

355

 

 

 

 

 

2

 

Terre Haute North

 

THNOR

 

277

 

 

 

 

 

3

 

Terre Haute South

 

THSOU

 

216

 

 

 

 

 

4

 

Bloomington South

 

BLSOU

 

214

 

 

 

 

 

5

 

Martinsville

 

MART

 

91

 

 

 

 

 

6

 

Bedford North Lawrence

 

BNL

 

67

 

 

 

 

 

7

 

Edgewood

 

EDGEW

 

64

 

 

 

 

 

8

 

Mooresville High School

 

MOOR

 

32

 

 

 

 

 

 

Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Bloomington South

 

 

1:56.38

 

1:55.01

 

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Huseby, Erica 12

2) Quigley, Tera 11

3) Taylor, Rachel 12

4) Johnson, Sara 11

 

 

 

2

 

Terre Haute South

 

 

1:57.60

 

1:55.32

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Aguayo, Alisha 11

2) Athey, Lauren 11

3) Barger, Briana 10

4) Davis, Archer 12

 

 

 

3

 

Bloomington North

 

 

1:56.56

 

1:55.79

 

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Jackson, Lindsay 12

2) Alsop, Karli 10

3) Hoover, Holly 9

4) Clarke, Emily 11

 

 

 

4

 

Terre Haute North

 

 

2:00.88

 

1:59.44

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Bayer, Olivia 12

2) Broughton, Janet 11

3) O'Laughlin, Kiley 12

4) Weeks, Stephanie 11

 

 

 

5

 

Martinsville

 

 

2:03.15

 

2:04.83

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Mellady, Cassie 11

2) DeWitt, Ali 9

3) Lewis, Alyssa 9

4) Burton, Ashley 10

 

 

 

---

 

Edgewood

 

 

2:05.12

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Cissell, Katie 10

2) Ray, Ashley 9

3) Dennis, Amanda 12

4) Johnson, Savanna 11

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Bedford North Lawrence

 

 

2:07.88

 

2:10.10

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Pritchett, Jennifer 12

2) Hall, Alafair 11

3) Abbott, Kayla 10

4) Holt, Lindsay 10

 

 

 

8

 

Mooresville High School

 

 

2:43.59

 

2:39.54

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Angermeier, Marie 10

2) Bornemann, Gitte 12

3) Jewell, Alyssa 10

4) Rardon, Nyoika 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Bloomington South

 

 

1:56.54

 

1:56.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Huseby, Erica 12

2) Quigley, Tera 11

3) Taylor, Rachel 12

4) Johnson, Sara 11

 

 

 

2

 

Bloomington North

 

 

1:58.35

 

1:56.56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Jackson, Lindsay 12

2) Alsop, Karli 10

3) Hoover, Holly 9

4) Clarke, Emily 11

 

 

 

3

 

Terre Haute South

 

 

1:58.90

 

1:57.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Aguayo, Alisha 11

2) Athey, Lauren 11

3) Barger, Briana 10

4) Davis, Archer 12

 

 

 

4

 

Terre Haute North

 

 

2:02.14

 

2:00.88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Bayer, Olivia 12

2) Broughton, Janet 11

3) O'Laughlin, Kiley 12

4) Weeks, Stephanie 11

 

 

 

5

 

Martinsville

 

 

2:07.85

 

2:03.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Mellady, Cassie 11

2) DeWitt, Ali 9

3) Lewis, Alyssa 9

4) Burton, Ashley 10

 

 

 

6

 

Edgewood

 

 

2:08.72

 

2:05.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Cissell, Katie 10

2) Ray, Ashley 9

3) Dennis, Amanda 12

4) Johnson, Savanna 11

 

 

 

 

7

 

Bedford North Lawrence

 

 

2:07.60

 

2:07.88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Pritchett, Jennifer 12

2) Hall, Alafair 11

3) Abbott, Kayla 10

4) Holt, Lindsay 10

 

 

 

8

 

Mooresville High School

 

 

2:10.80

 

2:43.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Angermeier, Marie 10

2) Bornemann, Gitte 12

3) Jewell, Alyssa 10

4) Rardon, Nyoika 9

 

 

 

---

 

West Vigo

 

 

2:30.00

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Lowe, Raven 12

2) Hudson, Jessica 11

3) Edwardson, Dana 10

4) Sweatt, Whitney 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 2 Girls 200 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Mellady, Cassie

11

 

Martinsville

2:00.56

 

1:58.39

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Sandberg, Katy

11

 

Bloomington North

1:59.92

 

2:00.31

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Thomas, Sarah

11

 

Terre Haute North

2:01.39

 

2:00.57

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Hoover, Holly

9

 

Bloomington North

2:01.91

 

2:02.06

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Johnson, Sara

11

 

Bloomington South

2:03.11

 

2:03.11

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Shew, Kristy

10

 

Terre Haute North

2:02.83

 

2:04.42

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final ... (Event 2 Girls 200 Yard Freestyle)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Dukes, Katie

12

 

Bloomington South

2:05.08

 

2:05.85

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Cissell, Katie

10

 

Edgewood

2:07.13

 

2:06.01

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Peterson, Hannah

10

 

Terre Haute South

2:07.93

 

2:08.51

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Parker, Sarah

11

 

Bloomington South

2:06.66

 

2:08.57

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Englert, Alex

10

 

Terre Haute South

2:16.95

 

2:14.94

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Allee, Lynsey

10

 

Terre Haute North

2:20.38

 

2:20.56

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 2 Girls 200 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Sandberg, Katy

11

 

Bloomington North

2:01.08

 

1:59.92

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Mellady, Cassie

11

 

Martinsville

2:01.75

 

2:00.56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Thomas, Sarah

11

 

Terre Haute North

2:04.22

 

2:01.39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Hoover, Holly

9

 

Bloomington North

2:04.55

 

2:01.91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Shew, Kristy

10

 

Terre Haute North

2:06.72

 

2:02.83

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Johnson, Sara

11

 

Bloomington South

2:01.13

 

2:03.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Dukes, Katie

12

 

Bloomington South

2:05.56

 

2:05.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Parker, Sarah

11

 

Bloomington South

2:06.40

 

2:06.66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Cissell, Katie

10

 

Edgewood

2:08.88

 

2:07.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Peterson, Hannah

10

 

Terre Haute South

2:07.10

 

2:07.93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Englert, Alex

10

 

Terre Haute South

2:16.18

 

2:16.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Allee, Lynsey

10

 

Terre Haute North

2:19.71

 

2:20.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Elliot, Rosalina

11

 

Terre Haute South

2:19.34

 

2:20.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Blackburn, Jenna

11

 

Bedford North Lawrence

2:16.32

 

2:21.69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Ellmore, Mary

11

 

Bedford North Lawrence

2:26.65

 

2:25.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Garman, Nerissa

9

 

Edgewood

2:35.24

 

2:31.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Woodsmall, Johnna

12

 

Bedford North Lawrence

2:29.47

 

2:32.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Vogel, Katrina

11

 

Martinsville

2:44.72

 

2:42.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Sanders, Heather

11

 

Edgewood

2:44.13

 

2:43.64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Rubinger, Amy

10

 

Bloomington North

2:10.40

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 3 Girls 200 Yard IM

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Bradley, Meghan

12

 

Terre Haute North

2:12.71

 

2:10.38

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Thompson, Amber

11

 

Bloomington North

2:16.84

 

2:13.85

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Davis, Archer

12

 

Terre Haute South

2:17.11

 

2:15.82

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Kohler, Ruby

9

 

Bloomington North

2:22.62

 

2:21.15

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Wininger, Courtney

9

 

Terre Haute South

2:20.94

 

2:21.44

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Quigley, Tera

11

 

Bloomington South

2:22.02

 

2:22.89

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Aguayo, Alisha

11

 

Terre Haute South

2:24.15

 

2:22.37

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Bayer, Olivia

12

 

Terre Haute North

2:24.34

 

2:23.88

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

McCormick, Katy

12

 

Bloomington South

2:23.50

 

2:24.57

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Goecker, Liesl

12

 

Terre Haute North

2:31.79

 

2:30.40

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Cheun, Tracy

10

 

Bloomington North

2:30.87

 

2:31.01

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

 

True, Madison

9

 

Bloomington South

2:32.62

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 3 Girls 200 Yard IM

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Bradley, Meghan

12

 

Terre Haute North

2:09.83

 

2:12.71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Thompson, Amber

11

 

Bloomington North

2:17.15

 

2:16.84

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Davis, Archer

12

 

Terre Haute South

2:16.67

 

2:17.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Wininger, Courtney

9

 

Terre Haute South

2:24.79

 

2:20.94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Quigley, Tera

11

 

Bloomington South

2:24.58

 

2:22.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Kohler, Ruby

9

 

Bloomington North

2:27.64

 

2:22.62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

McCormick, Katy

12

 

Bloomington South

2:27.81

 

2:23.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Aguayo, Alisha

11

 

Terre Haute South

2:22.72

 

2:24.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Bayer, Olivia

12

 

Terre Haute North

2:22.91

 

2:24.34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Cheun, Tracy

10

 

Bloomington North

2:33.99

 

2:30.87

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Goecker, Liesl

12

 

Terre Haute North

2:30.41

 

2:31.79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

True, Madison

9

 

Bloomington South

2:32.43

 

2:32.62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Nelson, Laura

9

 

Mooresville High School

2:29.71

 

2:34.43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Abbott, Kayla

10

 

Bedford North Lawrence

2:39.41

 

2:35.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

DeWitt, Ali

9

 

Martinsville

2:39.24

 

2:36.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Ray, Ashley

9

 

Edgewood

2:38.92

 

2:38.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Tramontana, Claire

12

 

Martinsville

2:43.34

 

2:39.64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Hall, Alafair

11

 

Bedford North Lawrence

2:43.23

 

2:45.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Wagner, Jade

12

 

Bedford North Lawrence

2:53.98

 

2:53.51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Phillips, Amanda

12

 

Mooresville High School

2:52.32

 

2:59.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Nejfelt, Sarah

10

 

Edgewood

3:05.47

 

3:00.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Abram, Chelsea

11

 

Edgewood

3:05.37

 

3:07.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Edwardson, Dana

10

 

West Vigo

3:10.00

 

3:09.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Hudson, Jessica

11

 

West Vigo

2:50.00

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 4 Girls 50 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Kirchner, Kassidy

11

 

Bloomington North

25.31

 

25.56

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Clarke, Emily

11

 

Bloomington North

25.78

 

25.65

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Johnson, Savanna

11

 

Edgewood

26.11

 

25.92

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Weeks, Stephanie

11

 

Terre Haute North

26.51

 

26.43

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Wells, Sarah

12

 

Terre Haute North

26.68

 

26.67

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Pritchett, Jennifer

12

 

Bedford North Lawrence

26.76

 

26.68

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Athey, Lauren

11

 

Terre Haute South

27.26

 

26.87

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Smith, Lauren

10

 

Terre Haute South

26.87

 

27.04

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Taylor, Rachel

12

 

Bloomington South

27.02

 

27.05

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

White, Caitlin

11

 

Bloomington North

27.08

 

27.37

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

O'Laughlin, Kiley

12

 

Terre Haute North

27.42

 

27.51

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Lewis, Alyssa

9

 

Martinsville

27.72

 

27.89

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 4 Girls 50 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Kirchner, Kassidy

11

 

Bloomington North

25.44

 

25.31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries ... (Event 4 Girls 50 Yard Freestyle)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Clarke, Emily

11

 

Bloomington North

26.12

 

25.78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Johnson, Savanna

11

 

Edgewood

25.58

 

26.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Weeks, Stephanie

11

 

Terre Haute North

26.60

 

26.51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Wells, Sarah

12

 

Terre Haute North

26.65

 

26.68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Pritchett, Jennifer

12

 

Bedford North Lawrence

26.31

 

26.76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Smith, Lauren

10

 

Terre Haute South

27.06

 

26.87

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Taylor, Rachel

12

 

Bloomington South

28.38

 

27.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

White, Caitlin

11

 

Bloomington North

28.10

 

27.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Athey, Lauren

11

 

Terre Haute South

27.82

 

27.26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

O'Laughlin, Kiley

12

 

Terre Haute North

27.10

 

27.42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Lewis, Alyssa

9

 

Martinsville

28.81

 

27.72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Wunderlich, Adriane

10

 

Terre Haute South

27.37

 

27.77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Holt, Lindsay

10

 

Bedford North Lawrence

27.24

 

28.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Hamburger, Lara

10

 

Bloomington South

28.69

 

28.43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Powers, Joanna

9

 

Bloomington South

28.54

 

28.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Garrison, Robin

9

 

Martinsville

29.19

 

28.51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Jones, Amanda

10

 

Mooresville High School

28.35

 

28.88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Speth, Katie

12

 

Martinsville

30.04

 

29.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Hall, Joanna

9

 

Bedford North Lawrence

30.73

 

30.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Garman, Nerissa

9

 

Edgewood

30.19

 

30.63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Sims, Jessie

9

 

Edgewood

30.69

 

32.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Sweatt, Whitney

10

 

West Vigo

33.09

 

33.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Rardon, Nyoika

9

 

Mooresville High School

33.40

 

34.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Jewell, Alyssa

10

 

Mooresville High School

36.68

 

35.24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Wood, Tabitha

10

 

West Vigo

39.92

 

39.44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Ellis, Chelsea

9

 

West Vigo

NT

 

41.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 5 Girls 1 mtr Diving

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Semis Score

 

Finals Score

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Karnes, Ashley

10

 

Bloomington North

302.30

 

427.35

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Hutson, Kylie

10

 

Terre Haute North

279.50

 

387.85

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Hanna, Alex

10

 

Bloomington North

270.55

 

377.35

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Herndon, Veronica

11

 

Bloomington North

251.45

 

336.65

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Fish, Hillary

10

 

Bloomington South

243.85

 

318.95

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Speidel, Meghan

11

 

Terre Haute North

226.60

 

316.25

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

White, Audra

10

 

Terre Haute South

203.75

 

254.40

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Spurgeon, Holly

11

 

Terre Haute North

189.40

 

244.60

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Fuhrmeister, Courtney

10

 

Terre Haute South

169.20

 

232.50

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Buzek, Alyssa

10

 

Bedford North Lawrence

165.20

 

224.85

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Hawkins, Amber

11

 

Bloomington South

164.85

 

222.45

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Hanson, Mallory

9

 

Terre Haute South

167.05

 

209.05

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 5 Girls 1 mtr Diving

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Score

 

Semis Score

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semi-Finals

 

 

 

 

 

 

1

 

Karnes, Ashley

10

 

Bloomington North

188.55

 

302.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Hutson, Kylie

10

 

Terre Haute North

179.90

 

279.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semi-Finals ... (Event 5 Girls 1 mtr Diving)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Score

 

Semis Score

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Hanna, Alex

10

 

Bloomington North

169.20

 

270.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Herndon, Veronica

11

 

Bloomington North

164.70

 

251.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Fish, Hillary

10

 

Bloomington South

156.30

 

243.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Speidel, Meghan

11

 

Terre Haute North

144.60

 

226.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

White, Audra

10

 

Terre Haute South

130.45

 

203.75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Spurgeon, Holly

11

 

Terre Haute North

124.70

 

189.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Fuhrmeister, Courtney

10

 

Terre Haute South

109.85

 

169.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Hanson, Mallory

9

 

Terre Haute South

97.35

 

167.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Buzek, Alyssa

10

 

Bedford North Lawrence

103.90

 

165.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Hawkins, Amber

11

 

Bloomington South

109.65

 

164.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Marietta, Jessica

9

 

Bloomington South

104.75

 

157.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Day, Nikki

10

 

Bedford North Lawrence

100.55

 

152.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Smith, Shawna

9

 

Edgewood

96.15

 

148.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Barnes, Megan

10

 

Bedford North Lawrence

91.15

 

134.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 5 Girls 1 mtr Diving

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

 

 

Prelim Score

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Karnes, Ashley

10

 

Bloomington North

NT

 

188.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Hutson, Kylie

10

 

Terre Haute North

NT

 

179.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Hanna, Alex

10

 

Bloomington North

NT

 

169.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Herndon, Veronica

11

 

Bloomington North

NT

 

164.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Fish, Hillary

10

 

Bloomington South

NT

 

156.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Speidel, Meghan

11

 

Terre Haute North

NT

 

144.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

White, Audra

10

 

Terre Haute South

NT

 

130.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Spurgeon, Holly

11

 

Terre Haute North

NT

 

124.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Fuhrmeister, Courtney

10

 

Terre Haute South

NT

 

109.85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Hawkins, Amber

11

 

Bloomington South

NT

 

109.65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Marietta, Jessica

9

 

Bloomington South

NT

 

104.75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Buzek, Alyssa

10

 

Bedford North Lawrence

NT

 

103.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Day, Nikki

10

 

Bedford North Lawrence

NT

 

100.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Hanson, Mallory

9

 

Terre Haute South

NT

 

97.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Smith, Shawna

9

 

Edgewood

NT

 

96.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Barnes, Megan

10

 

Bedford North Lawrence

NT

 

91.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Sears, Jill

9

 

Martinsville

NT

 

86.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 6 Girls 100 Yard Butterfly

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Bradley, Meghan

12

 

Terre Haute North

1:01.58

 

1:00.07

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Thompson, Amber

11

 

Bloomington North

1:01.68

 

1:00.34

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Davis, Archer

12

 

Terre Haute South

1:00.39

 

1:00.70

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Hoover, Holly

9

 

Bloomington North

1:04.09

 

1:04.76

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Workman, Jelly

12

 

Terre Haute North

1:04.64

 

1:04.84

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Taylor, Rachel

12

 

Bloomington South

1:04.99

 

1:05.29

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

O'Laughlin, Kiley

12

 

Terre Haute North

1:05.41

 

1:05.54

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Coons, Lauren

10

 

Terre Haute South

1:08.80

 

1:07.02

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Barger, Briana

10

 

Terre Haute South

1:06.41

 

1:07.14

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final ... (Event 6 Girls 100 Yard Butterfly)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Newman, Emily

10

 

Bloomington North

1:06.82

 

1:07.83

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Nelson, Laura

9

 

Mooresville High School

1:10.24

 

1:08.86

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Hillenburg, Katie

11

 

Bloomington South

1:10.51

 

1:11.86

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 6 Girls 100 Yard Butterfly

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Davis, Archer

12

 

Terre Haute South

59.62

 

1:00.39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Bradley, Meghan

12

 

Terre Haute North

1:00.17

 

1:01.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Thompson, Amber

11

 

Bloomington North

1:01.63

 

1:01.68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Hoover, Holly

9

 

Bloomington North

1:06.68

 

1:04.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Workman, Jelly

12

 

Terre Haute North

1:06.22

 

1:04.64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Taylor, Rachel

12

 

Bloomington South

1:06.77

 

1:04.99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

O'Laughlin, Kiley

12

 

Terre Haute North

1:05.90

 

1:05.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Barger, Briana

10

 

Terre Haute South

1:08.20

 

1:06.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Newman, Emily

10

 

Bloomington North

1:08.71

 

1:06.82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Coons, Lauren

10

 

Terre Haute South

1:07.73

 

1:08.80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Nelson, Laura

9

 

Mooresville High School

1:10.27

 

1:10.24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Hillenburg, Katie

11

 

Bloomington South

1:11.12

 

1:10.51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Lewis, Alyssa

9

 

Martinsville

1:15.37

 

1:11.86

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Hamburger, Lara

10

 

Bloomington South

1:11.96

 

1:12.48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Barco, Julia

11

 

Martinsville

1:20.23

 

1:16.97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Ellmore, Mary

11

 

Bedford North Lawrence

1:19.02

 

1:18.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Dennis, Amanda

12

 

Edgewood

1:15.34

 

1:19.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Nejfelt, Sarah

10

 

Edgewood

1:25.42

 

1:24.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Sandefur, Karyn

10

 

Edgewood

1:25.52

 

1:26.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Edwardson, Dana

10

 

West Vigo

1:26.00

 

1:26.82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Rosene, Dorothy

12

 

West Vigo

1:27.00

 

1:28.63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Dillman, Molly

9

 

Bedford North Lawrence

1:44.22

 

1:36.69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Baker, Morgan

10

 

Bedford North Lawrence

NT

 

1:47.99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 7 Girls 100 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Kirchner, Kassidy

11

 

Bloomington North

55.68

 

55.21

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Clarke, Emily

11

 

Bloomington North

55.98

 

55.72

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Johnson, Sara

11

 

Bloomington South

57.33

 

55.95

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Shew, Kristy

10

 

Terre Haute North

56.73

 

56.98

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Smith, Lauren

10

 

Terre Haute South

58.74

 

58.73

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Wells, Sarah

12

 

Terre Haute North

58.12

 

58.84

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

White, Caitlin

11

 

Bloomington North

58.97

 

59.30

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Huseby, Erica

12

 

Bloomington South

59.02

 

59.58

 

5