IHSAA Championship Meet

Hy-Tek's MEET MANAGER 11:52 AM 2/8/2004 Page 1

 

 

 

 

 

 

 

IHSAA Girls High Sectional Hamilton SE - 2/5/2004 to 2/7/2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004 IHSAA Girls Sectionals at Hamilton SE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hamilton Southeastern High School

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Results

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Place

 

School

 

Points

 

1

 

Hamilton Southeastern

 

HAMSE

 

347

 

 

 

 

 

2

 

Yorktown

 

YORK

 

322

 

.

50

 

3

 

Pendleton Heights

 

PENDL

 

158

 

 

 

 

 

4

 

Delta

 

DELTA

 

156

 

 

 

 

 

5

 

Anderson Highland

 

ANDHI

 

103

 

 

 

 

 

6

 

Anderson

 

ANDER

 

90

 

 

 

 

 

7

 

New Palestine

 

NPAL

 

61

 

 

 

 

 

8

 

Muncie Central

 

MUNC

 

53

 

 

 

 

 

9

 

Mt. Vernon (Fortville)

 

MV-FV

 

29

 

 

 

 

 

10

 

Cowan High School

 

COWAN

 

25

 

 

 

 

 

11

 

Greenfield-Central

 

G-CEN

 

22

 

.

50

 

12

 

Elwood Community

 

ELWD

 

19

 

 

 

 

 

13

 

Muncie Southside

 

MUNSO

 

8

 

 

 

 

 

 

Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Yorktown

 

 

1:54.77

 

1:50.40

 

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Tolbert, Kiley 10

2) Simmons, Katie 9

3) Mitsch, Katie 11

4) Long, Jenna 10

 

 

 

2

 

Hamilton Southeastern

 

 

1:53.41

 

1:50.46

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Seale, Jessie 12

2) Stolen, Kiersten 10

3) Peitz, Alex 10

4) Otto, Kelley 11

 

 

 

3

 

Delta

 

 

1:56.73

 

1:53.02

 

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Smith, Jillian 11

2) Ringlespaugh, Lacey 11

3) Heban, Courtney 11

4) Bryan, Katie 10

 

 

 

4

 

Pendleton Heights

 

 

1:55.68

 

1:54.49

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Warner, Ashley 10

2) Weston, Leigh 9

3) Brown, Christina 10

4) Dewitt, Saralyn 12

 

 

 

5

 

New Palestine

 

 

2:02.64

 

2:01.16

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Priest, Ashley 11

2) Wines, Lindsay 9

3) Luyk, Ashley 11

4) Massey, Katie 9

 

 

 

6

 

Anderson Highland

 

 

2:03.53

 

2:03.11

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Kanable, Kristen 12

2) Stephenson, Amber 11

3) Tudor, Emily 11

4) Wenner, Dana 11

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Muncie Central

 

 

2:06.90

 

2:06.11

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Adrian, Christina 9

2) Sebura, Jennifer 11

3) Golden, Samantha 10

4) Coombes, Andrea 11

 

 

 

8

 

Mt. Vernon (Fortville)

 

 

2:11.20

 

2:10.16

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Kelly, Johanna 12

2) Frakes, Dallas 9

3) Davis, Genevieve 11

4) Johnson, Laura 11

 

 

 

9

 

Anderson

 

 

2:14.98

 

2:11.62

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Fogle, Heather 11

2) Crawford, Chelsey 9

3) Sachse, Jill 12

4) Garrett, Melissa 10

 

 

 

10

 

Greenfield-Central

 

 

2:12.52

 

2:13.67

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Coil, Jennifer 10

2) Seyler, Lauren 12

3) Apple, Amy 9

4) Little, Kelli 12

 

 

 

11

 

Elwood Community

 

 

2:21.77

 

2:20.46

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Norris, Cori 12

2) Miller, Casey 10

3) Gregg, Farrin 11

4) Stepp, Emily 11

 

 

 

12

 

Muncie Southside

 

 

2:47.65

 

2:45.16

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Dickinson, Jessica 9

2) Koons, Christa 10

3) Valenti, Thea 11

4) Rinearson, Jennifer 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Hamilton Southeastern

 

 

1:53.01

 

1:53.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Seale, Jessie 12

2) Stolen, Kiersten 10

3) Dyer, Claire 11

4) Cordes, Brittany 12

 

 

 

2

 

Yorktown

 

 

1:53.63

 

1:54.77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Tolbert, Kiley 10

2) Tolbert, Kasey 9

3) Heeter, Katie 10

4) Mitsch, Katie 11

 

 

 

3

 

Pendleton Heights

 

 

1:55.41

 

1:55.68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Warner, Ashley 10

2) Weston, Leigh 9

3) Brown, Christina 10

4) Dewitt, Saralyn 12

 

 

 

4

 

Delta

 

 

1:55.24

 

1:56.73

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Smith, Jillian 11

2) Heban, Courtney 11

3) Ringlespaugh, Lacey 11

4) Bryan, Katie 10

 

 

 

5

 

New Palestine

 

 

2:04.66

 

2:02.64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Priest, Ashley 11

2) Wines, Lindsay 9

3) Luyk, Ashley 11

4) Massey, Katie 9

 

 

 

6

 

Anderson Highland

 

 

2:04.61

 

2:03.53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Kanable, Kristen 12

2) Stephenson, Amber 11

3) Tudor, Emily 11

4) Wenner, Dana 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Muncie Central

 

 

2:07.16

 

2:06.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Adrian, Christina 9

2) Sebura, Jennifer 11

3) Golden, Samantha 10

4) Coombes, Andrea 11

 

 

 

8

 

Mt. Vernon (Fortville)

 

 

2:10.93

 

2:11.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Kelly, Johanna 12

2) Frakes, Dallas 9

3) Davis, Genevieve 11

4) Johnson, Laura 11

 

 

 

9

 

Greenfield-Central

 

 

2:10.90

 

2:12.52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Coil, Jennifer 10

2) Seyler, Lauren 12

3) Apple, Amy 9

4) Little, Kelli 12

 

 

 

10

 

Anderson

 

 

2:11.02

 

2:14.98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Fogle, Heather 11

2) Crawford, Chelsey 9

3) Sachse, Jill 12

4) Garrett, Melissa 10

 

 

 

Preliminaries ... (Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay)

 

 

 

 

 

 

 

Team

 

 

 

Relay

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Elwood Community

 

 

2:21.47

 

2:21.77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Norris, Cori 12

2) Miller, Casey 10

3) Gregg, Farrin 11

4) Stepp, Emily 11

 

 

 

12

 

Muncie Southside

 

 

2:37.06

 

2:47.65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Dickinson, Jessica 9

2) Koons, Christa 10

3) Valenti, Thea 11

4) Rinearson, Jennifer 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 2 Girls 200 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Bird, Maggie

10

 

Yorktown

1:56.72

 

1:54.06

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Lockhart, Jill

10

 

Yorktown

1:57.77

 

1:54.23

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Kowalski, Sarah

9

 

Cowan High School

2:00.10

 

1:55.24

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Bevans, Ashley

10

 

Yorktown

1:57.64

 

1:55.76

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Retrum, Becky

9

 

Hamilton Southeastern

1:57.59

 

1:56.12

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Farris, Taylor

9

 

Hamilton Southeastern

1:59.06

 

2:00.51

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Edwards, Sarah

9

 

Hamilton Southeastern

2:02.89

 

2:05.03

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Maupin, Audra

10

 

Pendleton Heights

2:10.13

 

2:05.49

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Adrian, Christina

9

 

Muncie Central

2:07.90

 

2:08.69

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Kirby, Kaylee

9

 

Delta

2:10.14

 

2:08.79

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Golden, Samantha

10

 

Muncie Central

2:10.13

 

2:08.91

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Ballentine, Betsy

12

 

Pendleton Heights

2:11.38

 

2:12.10

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 2 Girls 200 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Bird, Maggie

10

 

Yorktown

1:56.40

 

1:56.72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Retrum, Becky

9

 

Hamilton Southeastern

1:56.37

 

1:57.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Bevans, Ashley

10

 

Yorktown

1:58.60

 

1:57.64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Lockhart, Jill

10

 

Yorktown

1:53.87

 

1:57.77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Farris, Taylor

9

 

Hamilton Southeastern

2:02.68

 

1:59.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Kowalski, Sarah

9

 

Cowan High School

1:57.93

 

2:00.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Edwards, Sarah

9

 

Hamilton Southeastern

2:04.55

 

2:02.89

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Adrian, Christina

9

 

Muncie Central

2:12.13

 

2:07.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Maupin, Audra

10

 

Pendleton Heights

2:05.84

 

2:10.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Golden, Samantha

10

 

Muncie Central

2:12.55

 

2:10.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Kirby, Kaylee

9

 

Delta

2:09.15

 

2:10.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Ballentine, Betsy

12

 

Pendleton Heights

2:12.72

 

2:11.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Burns, Laura

11

 

Delta

2:14.04

 

2:13.86

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Howearth, Heather

11

 

Anderson

2:13.87

 

2:14.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Merlau, Megan

10

 

Mt. Vernon (Fortville)

2:19.91

 

2:19.31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Cairns, Annie

12

 

Muncie Central

2:22.73

 

2:20.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Meyer, Ashley

10

 

New Palestine

2:25.36

 

2:21.94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Stephenson, Amber

11

 

Anderson Highland

2:24.31

 

2:23.39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Conrad, Kristin

11

 

New Palestine

2:25.12

 

2:25.52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Camp, Megan

10

 

Mt. Vernon (Fortville)

2:26.98

 

2:26.21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Ferguson, Michelle

11

 

New Palestine

2:32.10

 

2:27.52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Sue, Alisha

10

 

Delta

2:25.42

 

2:29.26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Little, Kelli

12

 

Greenfield-Central

2:29.40

 

2:31.80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries ... (Event 2 Girls 200 Yard Freestyle)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Seabold, Mandy

11

 

Anderson Highland

2:28.50

 

2:35.63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Bradley, Julia

9

 

Anderson Highland

NT

 

2:35.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Gipson, Katie

11

 

Mt. Vernon (Fortville)

2:33.89

 

2:36.57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Williams, Courtney

10

 

Muncie Southside

2:40.20

 

2:43.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

Glass, Danelle

10

 

Tri-Central

2:40.00

 

2:43.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

 

McKeand, Tori

10

 

Anderson

2:38.74

 

2:43.29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

George, Sarah

11

 

Greenfield-Central

2:53.50

 

2:47.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

 

Diekhoff, Molly

12

 

Greenfield-Central

2:54.50

 

2:48.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

 

Boyer, Megan

9

 

Elwood Community

3:12.64

 

2:58.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

 

Kinsey, Brittane

10

 

Muncie Southside

3:09.67

 

3:11.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

 

Noland, Rachel

12

 

Elwood Community

3:24.87

 

3:18.89

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

 

Pine, Sarah

9

 

Elwood Community

3:20.51

 

3:19.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

 

Anson, Jenni

11

 

Pendleton Heights

2:11.18

 

DQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 3 Girls 200 Yard IM

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Simmons, Katie

9

 

Yorktown

2:12.36

 

2:10.26

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Paul, Erika

11

 

Hamilton Southeastern

2:13.01

 

2:11.19

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Mitsch, Katie

11

 

Yorktown

2:16.02

 

2:11.55

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Peitz, Alex

10

 

Hamilton Southeastern

2:17.06

 

2:12.84

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Clevenger, Sarah

12

 

Yorktown

2:16.01

 

2:16.33

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Smith, Jillian

11

 

Delta

2:18.02

 

2:17.92

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Slone, Abby

11

 

Hamilton Southeastern

2:19.10

 

2:16.99

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Shapiro, Stephanie

11

 

Anderson

2:22.84

 

2:21.34

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Weston, Leigh

9

 

Pendleton Heights

2:24.00

 

2:22.60

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Bryan, Katie

10

 

Delta

2:23.23

 

2:23.50

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Kanable, Kristen

12

 

Anderson Highland

2:24.68

 

2:26.28

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Rybarczyk, Megan

11

 

Delta

2:28.97

 

2:28.94

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 3 Girls 200 Yard IM

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Simmons, Katie

9

 

Yorktown

2:12.75

 

2:12.36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Paul, Erika

11

 

Hamilton Southeastern

2:12.56

 

2:13.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Clevenger, Sarah

12

 

Yorktown

2:19.52

 

2:16.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Mitsch, Katie

11

 

Yorktown

2:17.58

 

2:16.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Peitz, Alex

10

 

Hamilton Southeastern

2:17.32

 

2:17.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Smith, Jillian

11

 

Delta

2:19.18

 

2:18.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Slone, Abby

11

 

Hamilton Southeastern

2:18.91

 

2:19.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Shapiro, Stephanie

11

 

Anderson

2:20.90

 

2:22.84

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Bryan, Katie

10

 

Delta

2:22.03

 

2:23.23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Weston, Leigh

9

 

Pendleton Heights

2:21.90

 

2:24.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Kanable, Kristen

12

 

Anderson Highland

2:23.67

 

2:24.68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Rybarczyk, Megan

11

 

Delta

2:28.77

 

2:28.97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Davis, Genevieve

11

 

Mt. Vernon (Fortville)

2:32.02

 

2:31.68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Tudor, Emily

11

 

Anderson Highland

2:34.93

 

2:32.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries ... (Event 3 Girls 200 Yard IM)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Brown, Christina

10

 

Pendleton Heights

2:34.51

 

2:34.98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Sachse, Jill

12

 

Anderson

2:37.85

 

2:36.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Hodgson, Jessica

12

 

Pendleton Heights

2:35.25

 

2:37.51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Seulean, Wesley

12

 

Anderson Highland

2:44.30

 

2:39.63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Luyk, Ashley

11

 

New Palestine

2:46.12

 

2:41.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Neeb, Jessica

10

 

New Palestine

2:47.74

 

2:46.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Seyler, Lauren

12

 

Greenfield-Central

2:57.30

 

2:47.97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Noble, Allison

10

 

Muncie Central

2:53.26

 

2:48.32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Kelly, Johanna

12

 

Mt. Vernon (Fortville)

2:45.00

 

2:50.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Venne, Morgan

11

 

Greenfield-Central

2:49.20

 

2:51.59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

True, Diana

11

 

Mt. Vernon (Fortville)

2:54.88

 

2:52.36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Terry, Lindsay

11

 

Muncie Central

2:58.19

 

2:53.63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Fogle, Heather

11

 

Anderson

2:47.22

 

2:54.71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

Trout, Caitlyn

10

 

New Palestine

2:51.36

 

2:56.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

 

Valenti, Thea

11

 

Muncie Southside

3:01.96

 

2:59.67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

Lewis, Lauren

9

 

Muncie Central

3:08.11

 

3:22.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 4 Girls 50 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Otto, Kelley

11

 

Hamilton Southeastern

25.04

 

24.44

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Long, Jenna

10

 

Yorktown

25.37

 

24.87

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Stolen, Kiersten

10

 

Hamilton Southeastern

25.50

 

24.96

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Shearer, Allison

11

 

Anderson

25.26

 

25.04

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Bennett, Amanda

12

 

Anderson Highland

25.91

 

25.52

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Heban, Courtney

11

 

Delta

25.70

 

25.81

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Cordes, Brittany

12

 

Hamilton Southeastern

25.93

 

25.96

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Massey, Katie

9

 

New Palestine

26.34

 

26.17

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Dunham, Hillary

12

 

Anderson Highland

26.41

 

26.30

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Boyce, Julie

11

 

Yorktown

26.41

 

26.50

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Tolbert, Kasey

9

 

Yorktown

26.65

 

26.65

 

1

 

.

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Apple, Amy

9

 

Greenfield-Central

26.61

 

26.65

 

1

 

.

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 4 Girls 50 Yard Freestyle

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Otto, Kelley

11

 

Hamilton Southeastern

24.54

 

25.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Shearer, Allison

11

 

Anderson

25.17

 

25.26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Long, Jenna

10

 

Yorktown

25.28

 

25.37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Stolen, Kiersten

10

 

Hamilton Southeastern

25.46

 

25.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Heban, Courtney

11

 

Delta

26.11

 

25.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Bennett, Amanda

12

 

Anderson Highland

26.51

 

25.91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Cordes, Brittany

12

 

Hamilton Southeastern

26.34

 

25.93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Massey, Katie

9

 

New Palestine

26.84

 

26.34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Dunham, Hillary

12

 

Anderson Highland

26.75

 

26.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Boyce, Julie

11

 

Yorktown

26.70

 

26.41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Apple, Amy

9

 

Greenfield-Central

26.90

 

26.61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Tolbert, Kasey

9

 

Yorktown

27.16

 

26.65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries ... (Event 4 Girls 50 Yard Freestyle)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Collins, Mallory

11

 

Muncie Central

27.41

 

27.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Ringlespaugh, Lacey

11

 

Delta

27.62

 

27.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Heider, Jessica

11

 

Anderson

27.38

 

27.19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Elkins, Madeline

10

 

Pendleton Heights

27.69

 

27.52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Gregg, Farrin

11

 

Elwood Community

27.79

 

27.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Shafer, Elaine

9

 

Delta

27.76

 

27.69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Roberts, Sarah

12

 

New Palestine

29.94

 

28.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Miller, Darcy

11

 

Muncie Central

29.03

 

28.44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Johnson, Laura

11

 

Mt. Vernon (Fortville)

28.00

 

28.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Coombes, Andrea

11

 

Muncie Central

28.61

 

28.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Balser, Amanda

12

 

Pendleton Heights

28.82

 

28.81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Wenner, Dana

11

 

Anderson Highland

28.37

 

28.94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Banayote, Tia

9

 

Mt. Vernon (Fortville)

28.76

 

29.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

Davis, Allison

10

 

Pendleton Heights

29.16

 

29.28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

Coil, Jennifer

10

 

Greenfield-Central

29.30

 

29.93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

Waldrep, Katie

12

 

New Palestine

30.19

 

30.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

 

McCorkle, Megan

9

 

Greenfield-Central

30.30

 

30.93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

Crawford, Chelsey

9

 

Anderson

30.02

 

31.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

 

Glass, Danelle

10

 

Tri-Central

32.16

 

31.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

 

McKnight, Rachel

10

 

Mt. Vernon (Fortville)

33.00

 

32.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

 

Miller, Casey

10

 

Elwood Community

29.86

 

32.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

 

Stepp, Emily

11

 

Elwood Community

31.99

 

32.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

 

Koons, Christa

10

 

Muncie Southside

32.63

 

32.80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

 

Dodd, Becky

11

 

Muncie Southside

45.15

 

44.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 5 Girls 1 mtr Diving

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

 

 

Finals Score

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Trotta, Jenny

9

 

Hamilton Southeastern

NT

 

361.65

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Clevenger, Jobeth

10

 

Delta

NT

 

325.90

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Wenner, Christina

10

 

Anderson Highland

NT

 

310.00

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Noggle, Cassie

12

 

Pendleton Heights

361.90

 

294.70

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Condit, Katie

12

 

Delta

NT

 

289.55

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Kendall, Sam

11

 

Pendleton Heights

303.50

 

289.15

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Norris, Cori

12

 

Elwood Community

185.85

 

286.10

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Grice, Chrissy

12

 

Muncie Central

NT

 

278.00

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Christopher, Tiffany

9

 

New Palestine

NT

 

274.55

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Gainey, Brandi

9

 

Greenfield-Central

NT

 

273.15

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Gleeson, Brittney

12

 

Delta

NT

 

257.35

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Tudor, Ellen

9

 

Anderson Highland

NT

 

234.00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Williamson, Lauren

9

 

Pendleton Heights

246.75

 

175.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Fuller, Lauren

11

 

Greenfield-Central

NT

 

170.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Shipley, Brandi

9

 

Anderson

260.00

 

168.95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Cross, Samantha

9

 

Elwood Community

162.25

 

162.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

Swinhart, Sarah

12

 

Yorktown

150.96

 

159.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

Hilton, Ashley

10

 

Mt. Vernon (Fortville)

164.75

 

100.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

Niccum, Nicole

9

 

Yorktown

119.15

 

99.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

Burke, Heather

10

 

Muncie Central

NT

 

98.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

Landis, Sydney

9

 

Yorktown

123.65

 

96.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Event 5 Girls 1 mtr Diving)

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

 

 

Finals Score

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

Gremes, Brittany

9

 

Anderson Highland

NT

 

90.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

Jones, Amanda

10

 

Hamilton Southeastern

NT

 

85.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

Wood, Jenna

10

 

Mt. Vernon (Fortville)

153.95

 

84.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

Frankel, Amanda

10

 

Muncie Central

NT

 

58.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 6 Girls 100 Yard Butterfly

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Prelim Time

 

Finals Time

 

Points

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A - Final

 

 

 

 

 

 

1

 

Lockhart, Jill

10

 

Yorktown

57.97

 

57.87

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Peitz, Alex

10

 

Hamilton Southeastern

1:01.07

 

59.00

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Mitsch, Katie

11

 

Yorktown

1:01.58

 

59.08

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Paul, Erika

11

 

Hamilton Southeastern

1:00.09

 

59.31

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Long, Jenna

10

 

Yorktown

1:01.13

 

59.77

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Warner, Ashley

10

 

Pendleton Heights

1:00.94

 

1:00.78

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B - Final

 

 

 

 

 

 

7

 

Shapiro, Stephanie

11

 

Anderson

1:01.61

 

1:01.59

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Dyer, Claire

11

 

Hamilton Southeastern

1:01.60

 

1:01.90

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Brown, Christina

10

 

Pendleton Heights

1:08.58

 

1:06.25

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Tudor, Emily

11

 

Anderson Highland

1:07.01

 

1:06.63

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Rybarczyk, Megan

11

 

Delta

1:09.13

 

1:08.89

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Sachse, Jill

12

 

Anderson

1:10.39

 

1:09.32

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Event 6 Girls 100 Yard Butterfly

 

 

 

 

 

 

 

Name

 

Yr

 

School

 

Seed Time

 

Prelim Time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preliminaries

 

 

 

 

 

 

1

 

Lockhart, Jill

10

 

Yorktown

58.28

 

57.97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Paul, Erika

11

 

Hamilton Southeastern

59.89

 

1:00.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Warner, Ashley

10

 

Pendleton Heights

1:01.43

 

1:00.94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Peitz, Alex

10

 

Hamilton Southeastern

1:00.00

 

1:01.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Long, Jenna

10

 

Yorktown

1:02.14

 

1:01.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Mitsch, Katie

11

 

Yorktown

1:01.67

 

1:01.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Dyer, Claire

11

 

Hamilton Southeastern

1:02.59

 

1:01.60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Shapiro, Stephanie

11

 

Anderson

1:00.49

 

1:01.61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Tudor, Emily

11

 

Anderson Highland

1:07.70

 

1:07.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Brown, Christina

10

 

Pendleton Heights

1:08.30

 

1:08.58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Rybarczyk, Megan

11

 

Delta

1:10.68

 

1:09.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

Sachse, Jill

12

 

Anderson

1:10.74

 

1:10.39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Daugherty, Alana

12

 

Pendleton Heights

1:10.81

 

1:10.66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

Lennon, Kara

10

 

Delta

1:13.49

 

1:11.74

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Apple, Amy

9

 

Greenfield-Central

1:12.50

 

1:12.54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

Matt, Emily

12

 

Mt. Vernon (Fortville)

1:15.04

 

1:14.10